Zabiegi medycyny estetycznej

Pani doktor Sylwia Szymanuszka-Knast lekarz medycyny estetycznej będzie robić zabiegi 8 lipca zapisy 731-107-137

Czy te zabiegi medycyny estetycznej są bezpieczne ? 

Zabiegi medycyny estetycznej w naszej klinice wykonywane są przez lekarza medycyny estetycznej przy użyciu certyfikowanych preparatów medycznych, które dopuszczone są do iniekcji skórnych. Każdy z naszych pacjentów przed wykonanym zabiegu przechodzi konsultację oceniającą ogólny stan zdrowia.  Podczas takiej konsultacji przeprowadzany jest także szczegółowy wywiad na temat przebytych chorób, alergii, przyjmowanych leków itp. Konsultacja lekarska ma na celu ograniczenie do minimum ryzyka wystąpienia powikłań pozabiegowych. Jeśli stan zdrowia pozwala to lekarz wyraża zgodę na przeprowadzenie zabiegu. Jeśli istnieje ryzyko powikłań to lekarz odmawia wykonania zabiegu. Konsultacja lekarska daje naszym pacjentkom poczucie bezpieczeństwa i zapewnia spokój psychiczny. 

Czy mogą wystąpić powikłania pozabiegowe ?

Każda ingerencja w ciało człowieka niesie za sobą ryzyko powikłań. Pomimo konsultacji lekarskiej która ogranicza je do minimum – to ryzyko nadal istnieje.  W przypadku wykonywania zabiegu przez lekarza medycyny estetycznej pacjentki naszej kliniki mają zapewnioną kompleksową opiekę okołozabiegową. W razie wystąpienia powikłań pacjentka ma kontakt z lekarzem który przeprowadzał wywiad, podawał preparat i który doskonale wie jak zareagować i jaki lek podać w tym konkretnym przypadku. Czas reakcji na powikłanie i czas podania leku jest kluczowy w takiej sytuacji.  

zabiegi medycyny estetycznej
Zapraszamy na zabieg z wykorzystaniem biostymulatora KARISMA ( 8 lipca wolne godziny: 11.00, 14.00, 15.00, 16.00.– jest to jedyny biostymulator zawierający Rh kolagen, który jest identyczny z ludzkim.
Biostymulatory to wykorzystywane w medycynie estetycznej preparaty, które służą do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny.
JAK DZIAŁA KARISMA?
Preparat KARISMA to biostymulator, który bazuje na stymulacji organizmu do regeneracji, do tworzenia kluczowych dla elastyczności i jakości skóry włókien kolagenu czy elastyny.
EFEKT KARISMA
• Odmłodzenie skóry twarzy, okolicy ust, szyi, dekoltu i dłoni
• Poprawa konturu twarzy, delikatny efekt liftingu
• Redukcja zmarszczek
• Redukcja blizn, rozstępów
• Poprawa jakości i gęstości skóry
KARISMA jest tzw. zabiegiem lunchowym, czyli może być wykonany w ciągu dnia, bez potrzeby rezerwowania dłuższego czasu na rekonwalescencję. Dla pełnego efektu wystarczą dwa zabiegi. zabieg” przypominający” może być wykonany po 5miesiacach od pierwszego.

Jeśli chcą Panie wykonać zabieg:

  • niwelowania zmarszczek
  • wypełniania bruzd nosowo-wargowych
  • powiększenia ust
  • liftingu twarzy za pomocą nici PDO
  • lipolizy iniekcyjnej

to przyjmujemy zapisy do pani dr Sylwii, która w dniu  8 lipca będzie wykonywała zabiegi w naszej Klinice.

Facebook
Facebook
Instagram