Zabiegi medycyny estetycznej

zabiegi medycyny estetycznej

Pani doktor Sylwia Szymanuszka-Knast lekarz medycyny estetycznej będzie robić zabiegi 27 października zapisy 731-107-137

Czy te zabiegi medycyny estetycznej są bezpieczne ? 

Zabiegi medycyny estetycznej w naszej klinice wykonywane są przez lekarza medycyny estetycznej przy użyciu certyfikowanych preparatów medycznych, które dopuszczone są do iniekcji skórnych. Każdy z naszych pacjentów przed wykonanym zabiegu przechodzi konsultację oceniającą ogólny stan zdrowia.  Podczas takiej konsultacji przeprowadzany jest także szczegółowy wywiad na temat przebytych chorób, alergii, przyjmowanych leków itp. Konsultacja lekarska ma na celu ograniczenie do minimum ryzyka wystąpienia powikłań pozabiegowych. Jeśli stan zdrowia pozwala to lekarz wyraża zgodę na przeprowadzenie zabiegu. Jeśli istnieje ryzyko powikłań to lekarz odmawia wykonania zabiegu. Konsultacja lekarska daje naszym pacjentkom poczucie bezpieczeństwa i zapewnia spokój psychiczny. 

Czy mogą wystąpić powikłania pozabiegowe ?

Każda ingerencja w ciało człowieka niesie za sobą ryzyko powikłań. Pomimo konsultacji lekarskiej która ogranicza je do minimum – to ryzyko nadal istnieje.  W przypadku wykonywania zabiegu przez lekarza medycyny estetycznej pacjentki naszej kliniki mają zapewnioną kompleksową opiekę okołozabiegową. W razie wystąpienia powikłań pacjentka ma kontakt z lekarzem który przeprowadzał wywiad, podawał preparat i który doskonale wie jak zareagować i jaki lek podać w tym konkretnym przypadku. Czas reakcji na powikłanie i czas podania leku jest kluczowy w takiej sytuacji.  

zabiegi medycyny estetycznej

Jeśli chcą Panie wykonać zabieg:

  • niwelowania zmarszczek
  • wypełniania bruzd nosowo-wargowych
  • powiększenia ust
  • liftingu twarzy za pomocą nici PDO
  • lipolizy iniekcyjnej

to przyjmujemy zapisy do pani dr Sylwii, która w dniu 27 października będzie wykonywała zabiegi w naszej Klinice.

Facebook
Facebook
Instagram