Wybielanie zębów medyczną lampą

NOWOŚĆ Wybielanie zębów medyczną lampą wykonywane przez lekarza stomatologa

Najbezpieczniejszy i najbardziej skuteczny system wybielania zębów  to połączenie innowacyjności, bezpieczeństwa oraz maksymalnych efektów w profesjonalnym wybielaniu zębów!

Innowacyjna technologia LightBridge to połączenie światła halogenowego z światłem diodowym. Rozwiązanie to gwarantuje uzyskanie najbardziej intensywnego światła, które równocześnie dzięki zastosowaniu ponad 150,000 światłowodów oraz specjalistycznych filtrów optycznych, pozbawione jest wszelkiego szkodliwego ciepła oraz promieniowania podczerwonego i ultrafioletowego. Ta innowacyjna i skuteczna technologia światła połączona ze specjalną formułą żelu wybielającego  przywróci olśniewającą biel zębom już w 45 minut! Dzięki zastosowaniu tak zaawansowanego systemu filtracji światła, zabieg jest w 100% bezpieczny i komfortowy, redukuje ryzyko wystąpienia nadwrażliwości zębów w trakcie i po zabiegu. Najnowocześniejsza lampa  jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem tego typu obecnie dostępnym na rynku na całym świecie. 

Efekt wybielania zależy w dużej mierze od intensywności oraz rodzaju i źródła przebarwień. U większości pacjentów można się spodziewać zmiany koloru zębów o 5 do 8 odcieni w trakcie jednej wizyty. Profesjonalne wybielanie lampą trwa jedynie 45-60 minut i nie wymaga jakichkolwiek dodatkowych zabiegów do wykonywania w domu.

Zalety profesjonalnego wybielania zębów lampą  w gabinecie stomatologicznym:

  • natychmiastowy efekt – śnieżnobiałe zęby od razu po wyjściu z gabinetu. Żaden inny zabieg wybielania zębów nie przynosi szybszych rezultatów
  • po zabiegu nie trzeba stosować w domu dodatkowego systemu nakładkowego
  • najbezpieczniejsza forma wybielania zębów – dzięki zastosowaniu nowej generacji preparatu wybielającego nadwrażliwość zębów i dziąseł jest zredukowane do minimum.
  • efekty wybielania utrzymujące się do 2 lat od wykonania zabiegu. 

 

 Przeciwwskazania do wykonywania zabiegu wybielania zębów:

– nieskończone leczenie endodontyczne,
– mocno popękane szkliwo,
– fluoroza większa niż 1-go stopnia,
– schorzenia periodontologiczne,
– krwawiące dziąsła,
– hipoplazja,
– ciąża i karmienie piersią
– wiek poniżej 18 lat
– alergie oraz uczulenia na peroxydy, żywice i glikole.

Po wybielaniu

48 godzin od wykonania zabiegu należy bezwzględnie stosować “białą dietę” czyli nie palić papierosów oraz nie pić ani jeść niczego, co posiada barwniki (cokolwiek, co pozostawiłoby plamę na białym ubraniu nie powinno być spożywane).  Sugerowane jest niezażywanie mocno barwiących substancji nawet do tygodnia od wykonania zabiegu wybielania zębów.

 

 

<<wróć

Facebook
Facebook
Instagram