6 września, 2020

Opinie

5,0 rating
1 października, 2020

Super miejsce. Od wielu lat jestem pacjentem Pani dr Ewy Makowskiej. Profesjonalizm pod każdym względem, miła przyjazna atmosfera. Świetne podejście do pacjenta, polecam z czystym sumieniem zwłaszcza osobom, które boja się lub maja złe skojarzenia z dentysta.

Bogdan
5,0 rating
1 października, 2020

Asystentka Asia jest bardzo miła i sympatyczna 🙂

Bogdan
5,0 rating
28 września, 2020

Do Pani doktor Makowskiej trafiłam kilkanaście lat temu ze sporymi problemami z uzębieniem. Po długim leczeniu, Pani doktor doprowadziła moje zęby do takiego stanu, że na ten moment wizyty w gabinecie ograniczają się praktycznie do wizyt kontrolnych.:) Pani doktor Ewa jest niezwykle delikatna, wcześniej nie siadałam na fotel bez znieczulenia, a w tym gabinecie nigdy nie było takiej potrzeby. Fantastyczne podejście do pacjenta, profesjonalny sprzęt, konkurencyjne ceny i pięknie urządzone wnętrze. Szczerze polecam.

Anna
5,0 rating
28 września, 2020

Super miejsce. Od wielu lat jestem pacjentem Pani dr Ewy Makowskiej. Profesjonalizm pod każdym względem, miła obsługa, przyjazna atmosfera. Świetne podejście do pacjenta, polecam z czystym sumieniem zwłaszcza osobom, które boja się lub maja złe skojarzenia z dentystą.

Bogdan
5,0 rating
28 września, 2020

Polecam, profesjonalizm na najwyższym poziomie. Kto jeszcze nie zapoznał się z ofertą, naprawdę warto. Najnowszy sprzęt, konkurencyjne ceny, młodszy wygląd 😀

Arleta

 

Facebook
Facebook
Instagram