Styczeń 16, 2018

Selvert Thermal

seLvert thermaL

Nawiązałam współpracę z nową marką

seLvert thermaL

Filozofia szwajcarskiej marki Selvert Thermal opiera się na poszukiwaniu najbardziej skutecznych dróg wspierania naturalnej samoregeneracji skóry.  Za podstawę zabiegów kosmetycznych przyjmuje w pierwszej kolejności konieczność jej odtrucia, jako warunku efektywności kolejnych działań. Służą temu dwa podstawowe składniki o udowodnionej skuteczności – borowiny oraz woda termalna. W poszukiwaniach efektywnych i bezpiecznych składników twórcy marki sięgają po bogactwa wewnętrzne ziemi- peloidoterapia (torfy, błota, glinki) oraz do przyrody- naturalne składniki. Niewątpliwym atutem dla kosmetologów jest możliwość samodzielnego komponowania zabiegów – tak, by jak najlepiej i najskuteczniej zadbać o skórę pacjentek i klientek. Zabiegi z marki Selvert Thermal są przeznaczone dla każdego rodzaju skóry.

Składniki aktywne w całej linii:

Woda termalnadziała wyciszająco zawiera: alfa-fukozę. wyciąg z lukrecji. krzemiany, mikro i makro elementy

Biosacharydy – ochrania komórki, redukuje reakcję alergiczną, odczula i normalizuje skórę

Peptyd CA-6- redukuje reakcję na szkodliwe alergeny

Prowitaminy energizujące: – silny przeciwutleniacz i wzmacniacz reakcji ochronnych skóry, do nich zaliczamy: olej kukurydziany, olej z róży piżmowej, wyciąg z kasztanowca, wit. A, E, H, B5

Marka Selvert Thermal opiera się na najnowszych osiągnięciach z medycyny, farmakologii, biologii i biotechnologii. To marka przodująca w zakresie szybkiej adaptacji osiągnięć naukowych tych dziedzin na gruncie kosmetycznym.

<<wróć