Innowacyjna pielęgnacja zapobiegająca wypadania włosów

Innowacyjna pielęgnacja zapobiegająca wypadania włosów

Trychologia – dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem, leczeniem dolegliwości związanych z ludzkimi włosami i skórą głowy.

Innowacyjna pielęgnacja zapobiegająca wypadania włosów

Współczesna trychologia oferuje sporo innowacyjnych terapii. Ostatnio popularność zyskały: infuzja tlenowa i karboksyterapia. Oba zabiegi można wykonać w Klinice Urody Madam. Zabiegi te oparte są na terapeutycznym działaniu gazu na skórę głowy. Infuzja tlenowa- tlen, a karboksyterapia – medyczny dwutlenek węgla.

Infuzja tlenowa w trychologii opiera się na działaniu cząsteczki tlenu. Skoncentrowany hiperbaryczny tlen charakteryzuje się całym wachlarzem pozytywnych efektów oraz działań. Tlen jest życiodajnym pierwiastkiem. Nie ulega wątpliwości, że każda komórka naszego organizmu potrzebuje tlenu do życia. Również skóra głowy i cebulki włosowe. Infuzja tlenowa w szczególności polecana jest osobom borykającym się z osłabionymi włosami, z wypadaniem ich oraz z problemami łojotokowymi. Zabieg infuzji tlenowej polega na wtłaczaniu w skórę głowy wysoko sprężonego tlenu oraz składników aktywność, które dostają się w głąb skóry głowy, poprzez zastosowanie wysokiego ciśnienia. Infuzja tlenowa dotlenia oraz wzmacnia naczynia krwionośne cebulek włosowych oraz reguluje pracę gruczołów łojowych. Dużym atutem infuzji tlenowej jest bezinwazyjna procedura zabiegowa. Nie ma przerwania ciągłości naskórka, brak skutków ubocznych oraz brak powikłań. Po zabiegu nie jest wymagana rekonwalescencja i zabieg może być wykonywany przez cały rok.

Intensywna pielęgnacja zapobiegająca wypadaniu włosów

Laboratoria Kaaral opracowały KO5 Tea Tree Oil System, specjalny program pielęgnacyjny na bazie olejku z drzewa herbacianego, zapobiegający wypadaniu włosów i zwalczający ten problem, z widocznymi efektami już po 8 tygodniach. Innowacyjne formuły na bazie naturalnych składników i leczniczych ziół gwarantują odpowiednie rozwiązanie problemu wypadających włosów.

Eksperci opracowali i przetestowali kompletną linię produktów, by móc teraz zagwarantować zachwycające rezultaty, już po pierwszym zastosowaniu:

  • zmniejszone jest wypadanie włosów
  • gęstsze włosy
  • polepsza się stan skóry i włosa
  • większy blask i odporność
  • zdrowy wygląd skóry głowy

Zaufaj produktom Kaaral, wypróbuj sprawdzone i skuteczne środki pielęgnacyjne

Zapobiega wypadaniu i leczy włosy, wzmacniając je olejkiem z drzewa herbacianego, pieprzowcem owocowym, pokrzywą i arniką

  • olejek z drzewa herbacianego- o działaniu leczniczym, kojącym i przywracającym normalny poziom sebum
  • arnika górska i pokrzywa- stymulują i łagodzą skórę głowy, pomagają wzmocnić włosy, niedopuszczając do ich przedwczesnego wypadania i usuwają produkowane w nadmiarze sebum
  • pieprzowiec owocowy- zwalcza wolne rodniki i chroni przed przedwczesnym starzeniem

Produkty testowane dermatologicznie

<<wróć

Facebook
Facebook
Instagram